Maszyny nowe i używane

Maszyny nowe i używane

Składarko-sklejarka GS z opcją napędu górnych pasów

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych maszyn i urządzeń. Znajdują one swoje zastosowanie w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych działających w branży poligraficznej. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, co sprawia, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi. Postawienie na wytrzymałe materiały oraz podzespoły powoduje, że sprzęty mogą być eksploatowane przez długi czas bez śladów zużycia czy zniszczenia.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy zarówno maszyny nowe, jak i używane. Propozycja firmy to urządzenia, takie jak maszyny do produkcji toreb z papieru, urządzenia do produkcji opakowań do żywności, gilotyny, laminatory, a także maszyny offsetowe. Sprzęty te charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, co sprawia, że żadna z osób nie będzie miała problemu z ich sprawnym użytkowaniem. To, co wyróżnia oferowane przez nas maszyny to przede wszystkim ich wysoka wydajność pracy. Powoduje to, że znajdą swoje zastosowanie zarówno w niewielkich zakładach, jak i bardzo dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Części zamienne do maszyn

Na przestrzeni ostatnich lat nawiązaliśmy współpracę z licznymi producentami maszyn. Tak więc w przypadku konieczności zamówienia części zamiennych, pochodzą one bezpośrednio od wytwórcy. Dysponujemy wszystkimi możliwymi podzespołami do oferowanych urządzeń. To sprawia, że proces serwisowy przebiega w niezwykle sprawny i profesjonalny sposób. Poza serwisem maszyn zajmujemy się także szkoleniem pracowników. Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu najczęstszych problemów, jakie napotykają w swoich maszynach nasi Klienci.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania sprzętów. Każda z maszyn posiada specjalne systemy bezpieczeństwa, które chronią pracowników podczas pracy.

Share this post


Zapisz się do Newslettera

Zapisuję się do newsletera. (Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi wysłanego zgłoszenia.