Nowości w Infografie: dwa katalogi do pobrania!

Nowości w Infografie: dwa katalogi do pobrania!

W związku z poszerzającą się ofertą Infografu postanowiliśmy opracować nowe katalogi z maszynami dla naszych klientów, zwłaszcza dla firm specjalizujących się w produkcji opakowań oraz introligatorni. Katalogi zawierają najnowsze informacje o maszynach i narzędziach dostępnych w naszej ofercie.

Katalog maszyn dla producentów opakowań


Katalog ten oferuje szeroki wybór maszyn, które mogą być przydatne w procesie produkcji opakowań. Obejmuje on różnorodne urządzenia, które są niezbędne w całym procesie produkcji opakowań, dostosowane do różnych rodzajów i wielkości produkcji.

Katalog maszyn dla introligatorni


Dla introligatorni przygotowaliśmy dedykowany katalog, w którym znajdziecie bogaty wybór maszyn introligatorskich. Nasze rozwiązania są projektowane z myślą o precyzji i efektywności, aby wspierać Was w osiąganiu doskonałych rezultatów w Waszych projektach introligatorskich.

Oba katalogi są dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej. Można też skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji.

Warto zaznaczyć, że jako firma Infograf, nie produkujemy samodzielnie maszyn, lecz importujemy je, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Cały czas poszerzamy nasz asortyment, aby dostarczać rozwiązania dopasowane do różnorodnych potrzeb. Dlatego, jeśli nie znajdziecie w katalogach maszyny, której szukacie, zachęcamy do kontaktu. Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Waszej firmy.

Nie zwlekajcie dłużej! Ściągnijcie nasze katalogi już teraz i odkryjcie, jak Infograf może wesprzeć Wasz biznes na nowym poziomie!

Share this post


Zapisz się do Newslettera

Zapisuję się do newsletera. (Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi wysłanego zgłoszenia.