Przemysł opakowań w poligrafii

Przemysł opakowań w poligrafii

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju maszyn do produkcji opakowań. Tego typu urządzenia znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle poligraficznym. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Maszyny charakteryzują się wysoką wydajnością pracy, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie zarówno w niewielkich zakładach, jak i bardzo dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi składarko-sklejarkę GK-800GS. Jest to jedna z najnowocześniejszych maszyn do opakowań prostych jak i złożonych. Urządzenie może skleić pudełka posiadające nawet 6 punktów klejenia. Każdy wytwórca mając taką maszynę, może przyjąć prawie każde zlecenie i mocno rozszerzyć swój profil usług. Za pomocą urządzenia mogą być obsługiwane materiały, takie jak tektura lita czy też 3-warstwowa tektura falista. Maksymalna prędkość urządzenia to aż 400 m/min. Maszyna może być stosowana między innymi do produkcji opakowań leków, żywności czy też artykułów codziennego użytku. Może być wyposażona w dodatkowe oprzyrządowanie, co jeszcze bardziej podniesie funkcjonalność urządzenia.

Automat do sztancowania i okienkarka

Oprócz tego sporym zainteresowaniem klientów cieszy się również automat do sztancowania z sekcją czyszczącą JY-76E. Pozwala on na sztancowanie arkuszy do formatu 760x600mm. Urządzenie posada liczne systemy bezpieczeństwa operatora oraz samej maszyny, między innymi dodatkowe sprzęgło sekcji sztancującej, które w przypadku kolizji jest rozłączanie uniemożliwiając uszkodzenie serca maszyny.

Sprawdź, co jeszcze oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja przedsiębiorstwa oraz korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania maszyn.

Share this post


Zapisz się do Newslettera

Zapisuję się do newsletera. (Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obsługi wysłanego zgłoszenia.